• . info@minikizlerkonya.com
  • . 0 (332) 324 60 50
Buradasınız :

Hakkımızda

Konya Meram’da  bulunan kreşimiz  dört bir yanı yeşillikler, çam ağaçları ve meyve ağaçlarıyla  çevrili olup  ,içerisinde kümes hayvanları da bulunan 700 metre kare bahçe alanı, 2,5 katlı 450 metrekare kullanım alanı olan müstakil bir binada şehrin içerisinde ama doğayla baş başa bir konumdadır. Tüm bölümleri 24 - 72 aylık  öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenmiş, bağımsız bir binada hizmet vermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı geniş ve aydınlık sınıflar, ilgi merkezleri, modern ve zengin oyuncaklarla donatılmış oyun odası, bahçe içerisinde oyuncaklarla donatılmış oyun parkı, kış dönemleri için kış bahçesi ve oyun salonu, yemekhane ve yaş gruplarına göre ayrı ayrı tuvaletler mevcuttur.


Konya Kreş okulumuzda öğrencilerimiz 24 - 72 ay aralığında olup, sınıflarımızı yaş gruplarına göre ayırmakta ve gün içinde öz oyun saatlerinde farklı sınıfları kullanabilmektedirler. Her sınıfın kendine ait bir sınıf öğretmeni ve yardımcı öğretmeni vardır. Servis öğretmeni ve yardımcı öğretmenler dahil  tüm öğretmen kadromuz çocuk gelişimi ve eğitimi / okul öncesi öğretmenliği mezunudur. Servis öğretmeni, aşçı, temizlik elemanı ve şoför okulumuzun kendi bünyesinde bulunan çalışanlardır.

 

’Eğitim Sevgiyle verilir, Sevgi Alan Çocuk Sevmeyi de Öğrenir’’ ilkesinden hareketle

Eğitim kadromuz, mesleki olgunluk ve alan donanımı açısından tecrübeli, kendini geliştirmeye yönelik çalışmalarda katılımcı, sevgi ile çocuk eğitimini ilke edinmiş, ekip ruhu ile çalışanlardır.

Kreşimiz şehrin tüm merkez Meram, Selçuklu,  Karatay   ilçe ve semtlerine servisli taşımacılık yapmaktadır...Konya Kreş olarak herkese hitap edecek bir anlayıştayız

 

Kurumumuzun En Temel Amacı:

Çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, özgüvenli, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır.


NERDEYİZ
ADRES

TELEFON
E-POSTA
:
:
:
:

Aşkan Mah. Gök Çiçek Sokak

No:6 Meram Merkez/Konya‎
(0332) 324 60 50
info@minikizlerkonya.com
 

E-BÜLTEN
E-Bültene Abone Olun!
Yeniliklerden ilk siz haberdar olun!
Sizi Tanıyalım!

E-Bültene Başarıyla Eklendiniz.
SOSYAL AĞLAR

Copyright © 2015   •   Minik İzler   •   Tüm Hakları Saklıdır